Kirjeldus
Kasutamine: Pärm ei nõua eelnevat kääritamist. Paki sisu lahustatakse 100 ml keedetud ja jahutatud 35 °C vees, jäetakse seisma 20 minutiks, seejärel lisatakse veinimahlale.
Fermivin PDM on BAYANUS veinipärm, mis kääritab kuni 16% alkoholisisaldusega ja tänu oma mitmekülgsusele sobib ideaalselt lisandiks karusmarjast, pirnist, aprikoosist, maasikast, teraviljast, viirpuust, õunast, kibuvitsast, valgetest ja mustadest viinamarjadest, rabarberist, rosinatest, magusatest ja hapudest kirssidest, vaarikatest, sinistest ja mustadest ploomidest, arooniast, murakatest, mustadest, valgetest ja punastest sõstardest, mustikatest ja leedrimarjadest valmistatud veinile. Sellel pärmil on mõõdukas mõju veini aroomiprofiilile, säilitades seeläbi joogi valmistamise aluseks oleva puuvilja aroomid.
See pärm käärib isegi rasketes tingimustes, kus on kõrge suhkrusisaldus, kõrge alkoholisisaldus või madal temperatuur. Seetõttu soovitatakse seda ka meevirde kääritamiseks ja veini käärimise taaskäivitamiseks.
Fermivin PDM pärmi väga lai käärimisulatus teeb sellest hea valiku kääritamiseks keldrites või ruumides, kus temperatuur on madalam kui toatemperatuur.
Üks pärmipakk sobib 10–35 liitri veini valmistamiseks.
Fermivin PDM kuivveinipärmi on väga lihtne kasutada, piisab lühikesest rehüdratsioonist.
Pärm saavutab oma täieliku potentsiaali toitainete abil: vitamiin B1 ja Kombi Vita.
Märkus: kasutage ühes veiniteos võimaluse korral ära kogu pakendi sisu.





