Muld orhideede 3l

4.45

Ühiku hind: 1.48/l

Tootekood: 4742014000138 Kategooriad: ,

Kasutamine:
Orhideede ümberistutamiseks
Pistikutele juurdumiseks
Taimedele,mis vajavad väiksema toitainete sisaldusega ja õhurikast mulda
Koostis:Turvas 50%, Puukoor 30%, Puusüsi 5%, Kompost 5%, Perliit 5%, Kergkruus 5%
Koostis tagab orhideede mullale hea veeläbilaskvuse, kohevuse ja soodsa õhureziimi.
Soovitused:
Kahe või kolme aasta järel istutatakse orhidee ümber.Parim aeg on puhkeperioodi lõpul. Orhideesid istutatakse ümber ülima ettevaatusega, et ei vigastataks hapraid juuri.
Päev enne ümberistutamist kastetakse orhideesid põhjalikult, et kergendada poti külge kleepunudjuurte eraldamist. Eemaldatakse surnud ning mädanenud juured ja varremugulad. Poti põhja pannakse drenaazikiht, kuni ¼ poti sügavusest(potikillud, kergkruus jne.) siis substraadi kiht, mille peale sobitatakse taim, nii et juurekael või risoom jääks peaaegu poti ääre kõrgusele. Juurte vahekohad täidetakse substraadiga. Istutades ei maksakas pinnast tihendada. Tähtis on,et taim oleks kindlalt kinnitatud substraadile(tugikepp).
Peale istutamist on soovitav kasta taimi alles 3-5päeva pärast. Kevadel ja suvel kasta julgelt, sügisel ja talvel tagasihoidlikult, võimaluse korral pehme veega. Aktiivse kasvu ajal väetada nõrga väetislahusega.
Orhideed vajavad palju valgust ,kuid mitte otsest tugevat päikesepaistet.Vältige tuuletõmbust. Hoolitsega , et õhuniiskus oleks piisav- piserdage aeg-ajalt.

Registreerunud kliendina teenid selle toote ostmisel 4 Boonuspunktid!

Ühik: pakk Laos: 1

Täpsem kirjeldus