Maarahva lemmikpood
Aastast 1989

Suurim valik seemneid Eestis!

Kategooriad

Top tooted

Usaldusväärne ostukeskkond

Kaup kätte 2 tööpäeva jooksul

Kõik ostud mugavalt kodust lahkumata

Toodetele 14 päevane tagastusõigus

Kauplused

  • Vändra
  • Pärnu-Paide mnt 21, Vändra
    Tel: 4 459 920
    E-R: 9.00-18.00
    L: 09.00-17.00
    P: 10.00-16.00
    vandra@maarahvapood.ee

  • Tartu
  • Tartu Avaturg, Soola 10, paviljon 13
    Tel: 7 344 307
    E-L: 8.30-16.00
    P: 8.30-14.00
    tartu@maarahvapood.ee

  • Rapla
  • Tallinna mnt 3, Rapla
    Tel: 4 542 115
    E-R: 9.00-18.00
    L: 10.00-16.00
    P: SULETUD
    rapla@maarahvapood.ee

  • Viljandi
  • Ilmarise 1, Viljandi Bussijaam
    Tel: 4 335 051
    E-R: 9.00-18.00
    L: 10.00-16.00
    P: 10.00-15.00
    viljandi@maarahvapood.ee

  • Rakvere
  • Laada 37, Rakvere
    Tel: 3 926 021
    E-R: 9.00-18.00
    L: 09.00-16.00
    P: SULETUD
    rakvere@maarahvapood.ee

  • Pärnu
  • Ringi tn. 7, Pärnu
    Tel: 4 423 956
    E-R: 9.00-18.00
    L: 10.00-16.00
    P: SULETUD
    parnu@maarahvapood.ee

  • Haapsalu
  • Rannarootsi keskus
    Tel: 322 0007
    E-L: 10.00-19.00
    P: 10.00-18.00
    haapsalu@maarahvapood.ee

  • Keila
  • Ülejõe tee 2, Keila
    Tel: 6 550 121
    E-R: 9.00-18.00
    L: 10.00-16.00
    P: SULETUD
    keila@maarahvapood.ee

  • Jõgeva
  • Suur 91a, Jõgeva
    Tel: 77 23 976
    E-R: 09.00-18.00
    L: 09.00-16.00
    P: SULETUD
    jogeva@maarahvapood.ee

Blogi

Maarahva pood
PEREETTEVÕTE AASTAST 1989
Maarahva pood on alguse saanud 1989. aastal
Eesti Sordiseemne kaubamärgist. Tänane Maarahva pood
kannab endas kõiki vanu traditsioone ja väärtusi ning
tegeleme kirglikult nii aianduse, hoidistamise kui ka
kokandusega, püüdes sellega inspireerida oma kliente.
0