-20%

Köögiviljaseemnete komplekt Täiuslik rõduaed

11.909.52

Tootekood: 4743253034809 Kategooriad: ,

Täiusliku rõduaed on köögivilja ja maitsetaimede seemnete komplekt.
Rõduaias on võimalik väiksel pinnal kasvatada väga erinevaid ja põnevaid kultuure, niipalju kui enda fantaasia lubab ja pühendumust jätkub. Meie pakume valikus nii vanu tuttavaid, kui ka põnevaid väljakutseid. On nii maitset kui ka dekoratiivsust.

Komplekt koosneb : Aed-piparohi Saturn, basiilik Purple Ball, koriander Moroccan, kuumaasikas Tresca, lehtpetersell Commun 2, murulauk Medium Leaf, paprika Kobolt F1, rullkõrvits Zuboda, salatite segu, sidrunhein, tomat Tumling Tom Red ja Tumling Tom Yellow.

Komplektis on 12 seemepakki ja õpetus kultuuride külvamiseks, kasvatamiseks ja hooldamiseks.

1 komplekt

Registreerunud kliendina teenid selle toote ostmisel 11 Boonuspunkti!

Ühik: komp Laos: 14

Täpsem kirjeldus

Konteinertaimede puhul on oluline hoolikas kastmine ja taimede toitmine väetisega. Meie soovitame orgaanilisi väetisi, nende valik on muutunud väga rikkalikus. Soovijatele on saadaval ka puhtalt taimset pärisolu väetised. Pottides-anumates säilib vaid piiratud hulk niiskust ja ka toitu jätkub vaid lühikeseks ajaks. Oluline on, et konteiner või pott oleks korraliku drenaažiga, sest muidu on oht liigniiskuse tekkeks. Liigniiskus on sama ohtlik kui läbikuivamine. Drenaažiks sobivad potikillud, kivikesed, jäme liiv, peenkruus. Mullas niiskuse säilitamiseks võib kasutada ka perliiti. Konteineris võib mulla pinda ka multšida, see vähendab aurustumist ja konteinerite läbikuivamist. Multšiks võib kasutada lehtpuu koorepuru, kivikesi, kergkruusa, põhku, lambavilla graanuleid.

Täiuslik rõduaed kasutusjuhend.docx: PDF