Roundup G 140ml kontsentraat

9.50

Ühiku hind: 67.86/l

Tootekood: 5411773130552 Kategooriad: ,

Üldhävitav umbrohutõrjevahend, mis tõrjub lühi-ja pikaajalisi umbrohtusid. Pritsimisel on oluline, et toode ei satuks vajalikele taimedele. Vahendit tuleb pritsida umbrohtudele ja võrsetele, kui taimed on aktiivses kasvufaasis, sel ajal on neil toot omastamiseks piisavalt lehepinda. Mitte pritsida vahetult enne vihma, sest toote mõju väheneb ning võib tekkida vajadus uuesti pritsida. Ärge pritsige tuulise ilmaga, kuna […]

Registreerunud kliendina teenid selle toote ostmisel 9 Boonuspunkti!

Ühik: tk Laos: 9

Täpsem kirjeldus

Üldhävitav umbrohutõrjevahend, mis tõrjub lühi-ja pikaajalisi umbrohtusid. Pritsimisel on oluline, et toode ei satuks vajalikele taimedele. Vahendit tuleb pritsida umbrohtudele ja võrsetele, kui taimed on aktiivses kasvufaasis, sel ajal on neil toot omastamiseks piisavalt lehepinda. Mitte pritsida vahetult enne vihma, sest toote mõju väheneb ning võib tekkida vajadus uuesti pritsida. Ärge pritsige tuulise ilmaga, kuna tuul võib kanda toodet muruplatsidele ja teistele kasulikele taimedele ning neid kahjustada. Kui töötlemise käigus satub vahend kasulikele taimedele, pesta see maha rohke veega. Töödeldud pinnast võib uuesti kasutata istutamiseks või külvamiseks 5 päevat pärast toote kasutamist.

Roundup G sisaldab glüfosaati 120 g/l

Pakend 140 ml

Hoida lastele kättesaamatuskohas. Vahend või selle pakend ei tohi sattuda vette. Seadmeid ei tohi pesta pinnavee läheduses.
Järgida kasutusjuhendit.

ohutuskaart_roundup_garden_20160121-5411773130590.pdf: PDF

roundup-g_infoleht.pdf: PDF