Köögiviljaseemnete komplekt Tomati gurmaanidele

16.90

Tootekood: 4743253034793 Kategooriad: ,

Köögiviljaseemnete komplekt Tomati gurmaanidele.
Tomatite maailm on imeline. Maailmas on rohkem kui 10 000 erinevat sorti ja neid tekib kogu aeg juurde.

Komplekt koosneb 10 seemnepakist: Tomat Favorita F1, Dimerosa F1, Golden Pearl F1, Kakao F1, Corianne, Cour di Bue, Andine Cornue, Ananas, Auriga, Hiiumaa Roheline.

Komplektis on 10 seemepakki ja õpetus taimede kasvatamiseks.

1 komplekt

Registreerunud kliendina teenid selle toote ostmisel 16 Boonuspunkti!

Ühik: komp Laos: 86

Täpsem kirjeldus

Sordid:
Tomat  “Andine Cornue” 5 seemet – Indeterminantne, keskvarajane ploomtomati sort. Viljad on sarvekujulised, värvuselt vaarikapunased, keskmine kaal 150-200 g. Kasvuhoonesse. 
Toamat “Ananas” 5 seemet – Pooldetrminantne keskvarajane lihatomat. Viljad on väga suured ja lapikud. Tomatites on vähe seemneid, värvuselt tumekollased kuni oranžid, seest rooad, keskmine kaal 450- 500g. Kasvuhoonetesse.  
Tomat “Auriga” 5 seemet – Indeterminantne, varajane tomatisort. Viljad on ümarad ja  oranžid, keskmine kaal on 85-100 g. Maitselt mahedad! Kasvuhoonesse ja avamaale.
Tomat “Corianne” 5 seemet – Indeterminantne, varajane San Marzanao tüüpi ploomtomati sort. Viljad on piklikud ja tumepunased, keskmine kaal 130-180 g. Sobib hästi konserveerimiseks. Kasvuhoonesse. 
Tomat “Cour di Bue” 5 seemet- Indeterminantne , keskvarajane lihatomat.  Viljad on lapikud ja tumepunased, keskmine kaal kuni 500 g. Hea võileiva tomat. Sobib kasvuhoonesse. 
Tomat “Dimerosa F1” 5 seemet- Indeterminantne, varajane lihatomat. Viljad on ümarad ja roosad, keskmine kaal 200-300 g. Pehme koorega. Sobib kasvuhoonesse. 
Tomat “Favorita F1” 5 seemet- Indeterminantne, varajane kirsstomati sort. Viljad on ümarad ja tumepunased, keskmine kaal 15-20 g. Väga magusad. Sobib kasvuhoonesse.
Tomat “Golden Pearl F1” 5 seemet- Indeteminantne, keskvarajane kirsstomati sort.  Viljad on ümarad ja tumekollased, keskmine kaal 15-20 g. Väga magusad. Sobib kasvuhoonesse.  
Tomat “Hiiumaa Roheline” 5 seemet- Rahvaselektsioon sort Hiiumaalt. Viljad on lapikud ja kollakasrohelised, keskmine kaal 200 g. Sobib kasvuhoonesse.
Tomat “Kakao F” 5 seemet- Indeterminantne, keskvarajane sort. Viljad on ümarad ja tumepruunid, keskmine kaal 30-50 g. Sobib kasvuhoonesse. 
 

 

Tomati kasvatamine (VALMIS).docx: PDF