X
Alates 50€ tellimusega kaasa kingitus!

Kampaania tingimused

Kampaania tingimused

 1. Tarbijamängu korraldab De Visu OÜ ajaperioodil 17.06-17.07.2024.
 2. Tarbijamängus osalemiseks tuleb täita maarahvapood.ee/kaunimlillepeenar veebilehel olev registreerimisvorm.
 3. Registreerimisvormis tuleb sisestada nimi, asukoht, e-mail, vabas vormis peenra kirjeldus ning laadida üles lillepeenrast vähemalt üks pilt. Osaleja võib esitada kampaaniasse mitu erinevat lillepeenart.
 4. Kõik esitatud lillepeenra pildid vaatab läbi kampaania žürii, kellel on õigus valida välja võitja vastavalt lillepeerna kujundusele, taimede valikule, kirjeldusele, pildi kvaliteedile. Kaunim Lillepeenar 2024 tiitli võidab üks osaleja, kelle lillepeenar osutus žürii hindamisel originaalseimaks.
 5. Võitja lillepeenar pärjatakse tiitliga Kaunim Lillepeenar 2024. Tarbijamängu auhinnaks on Maarahva Poe aiandusspetsialisti koostatud peenraplaan koos taimedega. 
 6. Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja Maarahva Poe kinkekaardid 30 € väärtuses. Auhind on kinkekaardi näol, mis väljastatakse võitjale digitaalselt e-posti teel ning mida ei saa vahetada rahaks. Kinkekaarti saab kasutada ainult Maarahva Poe kauplustes ja veebipoes.
 7. Kaunim Lillepeenar 2024 tiitel ja kinkekaardi võitja kuulutatakse välja hiljemalt 10. augustil 2024. Võitjaid teavitatakse e-kirja teel. Võitja ja eripreemiad avalikustatakse Maarahva Poe veebilehel ja sotsiaalmeedia kanalites kampaania lõppedes.
 8. Kui korraldajal ei õnnestu võitjaga e-kirja teel ühendust saada (mis ei ole tingitud korraldaja süüst) ei vastuta De Visu OÜ auhinna kättesaamise eest.
 9. De Visu OÜ võib kasutada kampaanias osalejate saadetud pilte Maarahva Poe turundustegevustes ilma täiendava lisanõusolekuta.
 10. Kampaania korraldajal on õigus muuta kampaania reegleid ja tingimusi ette teatamata.
 11. De Visu OÜ ei edasta kampaania väliselt infot kolmandatele osapooltele ega osalejate kontaktandmeid. Osalejate esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitikale ja andmekaitse seadustele.
 12. Reeglite rikkumisel, kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on De Visu OÜ’l õigus tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhinnad välja loosimata või üle andmata teatades sellest osalejaid meili teel.

Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi Seadusandlusele.

Lisainfo: maarahvapood@maarahvapood.ee

Helista