X
Lillesibulate ettetellimine on alanud!

Общая информация

Информация для заказа : +372 5309 7013

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Leidke sobivad kaubad vastavatest menüüdest (nt Lilleseemned, Isetegemine). Konkreetse toote otsimiseks saate kasutada ka luubiga tähistatud otsinguriba. Kui teie poolt valitud toote juures on märge "Toode on saadaval poes" ja ostukorvi märk puudub, saab kaupa osta meie Maarahva Poodidest koha peal (andmed leiate Kauplused alt). Kui teie poolt valitud toote juures on märge "Saadaval!", saate toote lisada ostukorvi (vajaliku koguse muutmiseks saate kasutada “+” ja “-” märke).
Ostukorvi lisatud toodete summat saate jälgida lehe paremas ülaservas. Vajutades "Vaata ostukorvi" saate kogu ostukorvi sisu üle vaadata ja vajadusel koguseid muuta või toote ees olevast ristikesest kogu rea kustutada. Tellimuse kinnitamiseks liikuge "Kassasse" ja täitke vajalikud väljad. Valitud väljadele lisandub postikulu vastavalt teie valitud tarneviisile. Alates 35 eurosest ostust on paki saatmine pakiautomaati postikuluta. Viimaseks vajutage "Esita tellimus" ja näete tellimuse kinnitust ekraanil, samasugune kinnitus tuleb ka e-mailile. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole
Järgmine teavitus "Teie tellimus on täidetud" tuleb teie e-mailile siis, kui tellimus on komplekteeritud ja alustab teekonda (pärast raha laekumist meie arvele). Pakiautomaadi kood saadetakse teie e-mailile transporditeenuse pakkuja poolt.

Kui tellitud kauba eest ei ole tasutud kahe tööpäeva jooksul, tellimus tühistatakse.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erikokkuleppel võib Veebipood müüa kaupa ka väljapoole Eesti Vabariiki (sellisel juhul selgub kauba transpordi maksumus ja kohaletoimetamine pooltevaheliste läbirääkimiste käigus).
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul. Kui Veebipood on veebilehel või tellimuse kinnituses teavitanud ostjat tarneprobleemidest ja 30 kalendripäeva ületavast tähtajast, kohaldub Veebipoe poolt avaldatud tähtaeg

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul juhul kui lepingus pole märgitud teisiti. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile maarahvapood@maarahvapood.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pretensioone esitada kahe kuu jooksul, kuid soovitame seda teha hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest, saates e-kirja aadressile maarahvapood@maarahvapood.ee või helistada telefonil: +372 5309 7013

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Pretensiooni eripärad

Maarahvapood.ee vastutab taimse paljundusmaterjali vastavuse eest Eestis ametlikult kehtivatele standarditele. Kui saadetud kaup ei vasta tellija ettekujutusele või oodatud kvaliteedile on ostjal õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul paki kättesaamisest (kahe kuu jooksul puuduse avastamisest). Soovitame pretensioonid esitada 14 päeva jooksul puuduse avastamisest.

Sordilisusega seotud pretensioonid palume esitada taime õitsemise ajal. Garantii kehtib koos ostuarvega. Garantii ei kehti juhul, kui taimede kasvuhäired on tingitud valedest agrotehnilistest võtetest või ümbritseva keskkonna mõjutustest.

Maarahvapood.ee ei vastuta taimse paljundusmaterjali kasvatamisel ilmastikust tulenevate ja tellija poolt kasutavate agrotehniliste võtetega kaasnevate riskide eest. Ümbritsevast keskkonnast põhjustatud tingimused võivad igal ajahetkel mõjutada seemnete idanemist või taimede kasvu ettearvamatus suunas. Pretensioone saab esitada ainult ilmsete kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud, seeme valesti külvatud või teda on puudulikult hooldatud, ei vastuta müüja puuduste eest. Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel on sordiomased tunnused normaalselt arenenud

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile maarahvapood@maarahvapood.ee või helistada telefonil: +372 5309 7013.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vaidlusaluste küsimuste lahendamiseks kohustuvad pooled vahetama teateid ja teatisi kirjalikus vormis.

Ära unusta, et lisaks õigustele on sul tarbijana ka kohustused.

Tutvu enne toote kasutamist sellega. Loe alati korralikult läbi kauba kasutusjuhend ja pane tähele hooldustingmärke, et saaksid kaupa sihipäraselt kasutada ega rikuks seda oskamatusest. Kui oled ise hooletu ega järgi juhiseid ja toode seetõttu rikneb või puruneb, siis ei vastuta müüja ja tootja juhtunu eest ning Sul ei ole õigust näiteks defektide tasuta kõrvaldamisele.

Pea meeles!

Müüja vastutab kaupade ja teenuste eest, mida ta müüb.
Tarbijana on Sul kohustus toodet õigesti kasutada ja hooldada.
Kaup või teenus peab olema ohutu ja eeldatavate tarbimisomadustega.
Müüja peab andma Sulle kauba või teenuse kohta tõest teavet.

Isikuandmete töötlemine

De Visu OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, De Visu OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
Täpsemalt loe isikuandmete töötlemise kohta meie Privaatsuspoliitikast.

Üldinfo

Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutab Maarahvapood.ee veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.

Küpsistest keeldumine

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab Tellija muutma oma veebilehitseja seadeid.

Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel aki.ee/et/kupsised.

Küpsiste blokeerimisel peab Kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam Kasutajale kättesaadavad olla.

Mis küpsis ehk cookie

Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui Kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel www.aki.ee/et/kupsised.

Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavatest toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid

Püsiküpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks Kasutaja kasutada kõiki veebilehe funktsioone.

Sessiooniküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta Kasutaja poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks kasutajanimi, keelevalik, ostukorvi sisu jne) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.

Jälgimisküpsised koguvad andmeid Kasutaja käitumisest veebilehel. Jälgimisküpsisest saadav informatsioon võimaldab tõsta veebilehe kasutusmugavust.

Meie andmed:

De Visu OÜ
Raplamaa
Alu alevik, Vahe 10
E-post devisu@devisu.ee

Meeldivat koostööd!

Helista