Jogurtivalmistaja termostaadiga 1,3L 20W

38.00

Tootekood: 5908277719005 Kategooriad: ,

Elektroonilise ekraaniga, aja-ja temperatuuri reguleerimisvõimalusega jogurtimasin on isetehtud jogurtite ja keefiri valmistamiseks.

Komplektis on :
-7 kaanega purki (mahutavus 180 ml)
– termostaadi ja kaanega kuumutuspott
Toote kogukõrgus 14,4 cm; laius 24 cm; pikkus 27,5 cm.
Kaabli pikkus 90 cm.
Võimsus 20 W.

Registreerunud kliendina teenid selle toote ostmisel 38 Boonuspunkti!

Ühik: tk Laos: 4

Täpsem kirjeldus

Jogurti valmistamiseks pastoriseerida piim 65 °C , jahutada 45 °C, siis lisada bakterkultuurid(ei ole komlplektis) piima hulka ja segada. Laske seista ca 30 min ja jagage purkidesse. Jogurt valmib, olenevalt kasutatavast bakterkultuurist ca 8 tunni jooksul , temperatuuril 45-47 °C . 
Seade on kasutatav maitsestamata jogurti, paksu kreeka tüüpi jogurti, vegan jogurti valmistamiseks sojapiimast ja keefirist.
Tööaja reguleerimise võimalus – taimer võimaldab lihtsalt programmeerida seadme tööaega vahemikus 1 – 48 tundi, olenevalt tootest, mille otsustame valmistada.
Temperatuuri reguleerimise võimalus – täpne temperatuuriregulaator võimaldab seadistada jogurti või keefiri valmistamiseks sobiva temperatuuri vahemikus 20-60 °C ja juhtida protsessi.
Klaasnõud – 7 korduvkasutatavat kaanega klaaspurki, milles toode valmistatakse ja seejärel hoitakse külmkapis.
Keskkonnasõbralik – jogurtimasina kasutamine vähendab tekkiva plasti kogust, millesse on standardina pakitud valmisjogurtid ja keefirid.
 

Jogurtivalmistaja termostaadiga 1,3L, 20W kasutusjuhend.pdf: PDF