Maarahvapood - isetegemise rõõm

Kliendid kirjutavad

 

 

Client Feedback

  1. Tere Lauri. Jah, soome kelgud peaks jõudma poodidesse 14-16 oktoobril. Meil on praegu vaid eelmise aasta varud, uusi pole veel saanud ja ei tea, kas jõuavad see aasta. Igaks juhuks võtke kohe ära.

 1. Kiidan Tartu poodi. Kõndides läbi vihmase ja halli turu jõudsin sooja ja hubasesse Maarahvapoodi. Kauba väljapanek oli ilus ning teenindus oli tore 🙂

 2. Ostsin HAAPSALU poest rukkileiva juuretise kuivsegu) ,aga paki pealt ei loe kuidas kasutada,ssamuti ei leidnud internetist. Kes oskab aidata.

 3. Tere,

  olen nördinud, sest paljudel seemnepakkidel napib infot. Näiteks kurkidel Blanca ja Medina pole kirjas
  kas on varajane või keskvarane, kas on isetolmnev või mitte.

  Tänan,

  T.V.

  1. Meie kurgipakkidel on siiski see info olemas. Medina paki tekst: Partenokarpne. Tugeva kasvuga, viljaliha hästi tihe, mõruainevaba. Ideaalne marineerimiseks. Istutamisest saagini 35-40 päeva. Transpordikindel. Blanca tekst on näha ka meie kodulehel. Partenokarpne tähendab, et taim on iseviljuv. Kuna seemnepakid on piiratud tekstiruumiga, siis tihti võib rohkem infot leida meie kodulehelt.

 4. Ostsin Maarahva Poest ripp-petuunia seemneid, oli kirjas just, et RIPP-PETUUNIA. No mitte ükski taim ei ole ripuv, olen väga pettunud. Tegemist on veel topeltõielise sordiga Polka F2. Sama lugu raudürdiga, kasvavad samuti kõrgusesse, ei aita ka ladva mahavõtmine. Milleks selline eksitav tekst pakil, kui ei ole teada, mida pakk sisaldab?

  1. Kuna kirjast ei selgu, millal seeme on külvatud, milliste temperatuuride ja valgusolude juures arenenud, siis kirja teel vastust anda on väga raske. Lühidalt öeldes tundub aga, et praegu on veel liiga vara näha, milliseks taim kujuneb. Mitmed sordid, nagu ka Polka, vajuvad ampli äärele alles hiljem, oma raskuse mõjul.
   Soovime teile kannatlikku meelt ja usume, et õige hoolduse (optimaalne väetamis- ja kastmisrežiim, kärpimine taime harunemiseks ja kena kuju säilitamiseks, äraõitsenud õite noppimine) korral pakuvad need taimed teile suvel palju silmailu.
   PS Mis puutub eestikeelsesse teksti, siis see on tõlgitud originaalpakilt.

 5. Paluks nõu! Ostsin stropharia seenekarbi ja lugesin hoolikalt juhendit. Siiski on küsimus, et kas ja millal eemaldatakse kile seeneniidistikuga kompostilt? Praegu on ta kilekotis, aga juhendis sellest juttu pole ja ei usu, et seened läbi kile kasvaksid.
  Marju

  1. Ka meie kodulehel on kasvatamise tekst, juhul kui teie tootel peaks olema midagi teisiti . Seeneniidistikuga pakend tulebki avada ja katta kattemullaga (pärast seda, kui see on niiskunud) ning peale asetada karbikaas (et oleks pimedas). Edasi hoida prasniiske – mitte liiga märg, aga ka läbi kuivada ei tohi.
   Edu seente kasvatamisel!

   1. Kui asendada lauses “Nüüd ava pakk …” sõnadega “Nüüd ava seeneniidistikuga komposti kilepakk…”, oleks õpetus arusaadavam. Suured tänud selgituse eest! Nüüd saan ehk need põnevad seened õigesti kasvama.

 6. Kas teil õllepärmi saab osta ja humalat võiks ju ka müüki võtta? Need olemasolevad on miskipärast ainult destillaadi jaoks, õllele nad ei kõlba.

  1. Meie Maarahva Poodides on olemas nii õllepärme kui humalaid erinevate õllede tegemiseks. Valik on poodide lõikes erinev. Soovi korral on võimalik need Teile ka poest postiga saata. Selleks võtke ühendust meili või telefoni teel.

 7. Tere.
  Kas on ka võimalus osta (veinikääritus nõu) 30 L Antud lehel on kõik liiga suured .
  Tänud; Heiki

  1. Tere. Veinikääritus nõu 30L on saadaval kraaniga ja ilma, kuid see on plastmassnõu. Roostevabad on kahjuks suuremad.

 8. Külastasin 9. veebruaril 2017 teie poeketi Viljandi kauplust.Ja sain osaliseks väga tähelepanelikule ja abivalmis teenindamisele.Kahjuks ei teama teenindaja nime, kes tol päeval tööl oli, aga palun avaldada temale tänu! Müüja ei leppinud sellega,et minu poolt soovitud spetsiifilist toodet parajasti polnud Viljandi kaupluses,vaid leidis teie keti teise poe,kus see toode parajasti saadaval oli ,et seda oleks võimalik Viljandisse tellida minu jaoks ja mulle siis teatada.Sellise teenindamise puhul on ainult hea meel teie kauplust edaspidigi külastada ja endale vajaminevad kaubad just teilt osta.

  1. Aitäh tagasiside eest! Anname kindlasti Viljandi müüjale tänusõnad edasi. Meeldivaid oste Maarahva poest! Ootame Teid alati tagasi!

  1. Tere,
   Kartuliseemet enam juurde ei tule, kõik on läbimüüdud. Keila ja Pärnu poes veel on, paluge Jõgeva müüjal uurida, kas saab teisest poest Teile tellida. Vabandame.

  1. Tere,
   Maitseained on pärit erinevatest maadest, Eesti, India, Hiina, Poola, Tšiili, Tšehhi, Egiptus jne… Põnevaid maitseelamusi Teile! 🙂

  1. Tere,
   Kahjuks ei ole meil hirsi seemet ja lähiajal ei ole seda ka meile tulemas.
   Parimate soovidega, Maarahva Pood

 9. Tere
  Sooviksin infot kus asub Jõgeval Maarahva pood või on päris kinni pandud?
  Heade soovidega!
  Reet

    1. Tere
     Jõgeva poodi momendil remonditakse ja peaks avatama märtsi teises pooles . Info läheb kohesel meie kodulehele. Vabandame ebamugavuste pärast!

   1. Tere. Küll lugesin, et Jõgeva Maarahva remonditakse, kolitakse ja avatakse uuel aadressil? Kus ja millisel aadressil, millal???

    1. Tere,
     Jõgeva pood avati juba 24.03.2018, aadressil Suur 91a, sellekohane info avamise kohta oli ka kohalikus lehes, FB-s ja ka meie kodulehel.
     Heade soovidega,
     Maarahva pood

  1. Tere,
   Võrus meil kahjuks kauplus puudub. E-poest tellitud kaup saadetakse Teile, Teie poolt valitud pakiautomaati (Itella, Omniva) Võimalik on tellida ka kullerteenus koju.
   Parimate soovidega,
   Teie Maarahva Pood

 10. Külastasin hiljuti Teie poeketi Viljandi kauplust. Mida kõike seal ei leidu. Mind teenindas väga asjatundlik ja abivalmis teenindaja, Ene. Ta jagas head nõu ja näpunäiteid, polnud ainult müügitehingu saamisele orienteeritud vaid oli müüdavatest toodetest väga teadlik. Kiidusõnad teenindajale! Külastan kindlasti jälle.

 11. Tere. Tahaks rohkem infot saada destilaatorist 18L,159 eu.Kas selles saab puskarit ajada.Kas on samasuguseid aga vaiksemaid.Mis materjalist on valmistatud ja kui jame on.Kui pikad voolikud on.Kas on odavamaid jne.

 12. Tere! tellisin teilt tulbisibulad, kui nii e-poes kui saadud pakendil puudub info lillede oletatava kõrguse kohta,(Hitparade,Angelique,Monte Sweet),sooviks andmeid ,muidu ei oska neid lille peenrale sobitada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sordiseeme