X

Investorile

Ettevõtte tutvustus

Koostööpartnerile

De Visu OÜ on traditsiooniline konservatiivne Eesti perefirma, mis on saanud alguse köögiviljaseemnete tootmisest ja müügist 1989 aastal, mil Moskvas registreeriti uue Eesti esimese ja ainsana siiani kasutuses oleva kaubamärgina Eesti Sordiseeme®. Täna on ettevõttes tööl 28 inimest, aastakäive on üle miljoni euro, käive ja kasum kasvavad keskmiselt 25% igal aastal.

Ettevõttele kuulub 8 pikaaegset kauplust, nii rendi, kui ostetud pindadel.Talvised müügipinna ruutmeetrid on 750 ja suvel müüme ca. 1000 l ruutmeetril.

Ettevõttele kuulub kiiresti kasvav aiandus ja hobikaupade e-pood koos ligi 25000 püsikliendiga, www.maarahvapood.ee

Firmale kuulub kinnisvara, hea asukohaga 400 m2 kahekorruseline ärihoone Rapla ärikvartalis ning 600 m2 lao ja tootmishoone Rapla ligidal Alu alevikus. Nüüd alustab De Visu oma tootmise ja logistikakeskuse ehitamist.

Maarahva Pood on unikaalse kaubavalikuga kauplus, mis on suunatud inimesestele kellele meeldib tegutseda aias ja köögis. Slogan isetegemise rõõm kommunikeerib meie perekonna väärtusi, millesse ise usumeKaubavalikust 70% on kas meie enda toodang või siis meie enda hästi valitud otseimport, mis tähendab, et Maarahva Poes on müügil tooted, mida mujalt osta ei saa.

Endale tootmine ja ise valmistamine on trend, mida ei kõiguta majanduse langused, pigem vastupidi.

Kui Teil on huvi teha meiega koostööd ükskõik millises vormis, oleme alati huviga kaasa mõtlemas. 

Kui tahate meile oma toodangut pakkuda, meie tooteid edasi müüa,  meie ägeda meeskonnaga liituda – võtke ühendust Teet Soasepaga. 53736752, teet@devisu.ee

Investeerimise koht

De Visu toimetab Eesti maapiirkondades ja seni oleme oma tegevust laiendanud omavahenditest ja teenitud kasumist. Eestis tegutsevad pangad ei ole eriti maapiirkondadele toetuvate ettevõtete rahastamisest huvitatud, isegi kinnisvara tagatisel.

Soovime oma äritegevust laiendada ja pakume oma klientidele võimalust sellega raha teenida allutatud võlakirjade müügi teel. De Visu pakub oma klientidele piiratud koguses 5 aasta pikkuseid võlakirju minimaalse väärtusega 1000 eurot ning garanteeritud aastase tootlusega 12,6%.

Kaasame võlakirjadega kokku 130 000 eurot ja paigutame selle järgnevalt:

Aastaks 2023 on nimetatud arendused kasvatamas meie kasumi kolmekordseks. Oleme otsustanud seda Teiega jagada.

Võlakirja ostmise lepingu saamiseks või täiendavateks küsimusteks pöördu tööpäeva ajal ettevõtte juhi poole. Mait Soasepp, mait@devisu.ee, 5024493

0
Ostukorv
Helista